Країна:
Україна
Україна
Місто:
Київ
Київ
0 800 359 127

пн-вс, с 10.00 до 22.00

plans@idompk.com.ua
+380 (44) 339-53-77

пн-пт, с 10.00 до 19.00

hello@idompk.com.ua
Країна:
Україна
Україна
Місто:
Київ
Київ
0 800 359 127

пн-вс, с 10.00 до 22.00

plans@idompk.com.ua
+380 (44) 339-53-77

пн-пт, с 10.00 до 19.00

hello@idompk.com.ua
  • Головна
  • Проектування приватних будинків

Проектування будинків

Архітектурне бюро iDomPK спеціалізується не тільки на готових проектах, а також надає послуги з індивідуального проектування приватних будинків, дуплексів і таунхаусів будь-якої складності. Ми розробляємо повну архітектурно-будівельну документацію, що складається з архітектурного та конструктивного розділів, а також усі розділи інженерних систем. Ведемо проектування заміських котеджів будь-якої конструктивної складності у різних архітектурних стилях.

Декілька останніх проектів

 

Калькулятор індивідуального комплексного проектування

Корисна площа будинку
кв. м.
Площа тераси, ганку і балкона
х0,5=25кв. м.
Підсумкова вартість:

Термін підготовки архітектурно-будівельної документації від 20 до 25 робочих днів. Інженерні мережі-індивідуально.

Вартість проектування

Нижче представлені основні розцінки за архітектурно-будівельну документацію (АР+КР), а також за інженерні мережі (ІВ). Ціни можуть бути змінені! Остаточна вартість індивідуального проектування будинку залежить від конструктивної складності об'єкта, архітектурного стилю, вашого ясного розуміння того, що ви хочете, а також нашої завантаженості. Увага! Вартість не зміниться, якщо ви хочете замовити проект приватного будинку за своїм ескізом.

Ескіз
75грн/м2
Архітектура
75грн/м2
Конструктив
95грн/м2
Інженерія
190грн/м2

Безкоштовні послуги, що входять у вартість

У вказану вартість проектування входить 3D візуалізація екстер'єру котеджу, підготовка інтерактивної моделі, а також розрахунок вартості матеріалів. Остання послуга буде корисною для всіх наших клієнтів, хто на етапі ескізу вже хоче знати вартість коробки будинку із застосуванням різних будівельних та оздоблювальних матеріалів.

3D визуализация
3D візуалізація

При індивідуальному проектуванні приватного заміського котеджу ми завжди робимо 3d візуалізацію, застосовуючи оздоблювальні матеріали, які вказані в завданні. Таким чином ви відразу можете бачити як виглядатиме екстер'єр вашого будинку.

Интерактивная 3D модель
Інтерактивна 3D модель

Якщо ви хочете самостійно пройтися по всіх кімнатах та поверхах вашого котеджу, переглянути поверхові плани в 3D режимі або розібрати будинок на елементи, то запитайте у нас інтерактивну модель. Підготовка моделі – повністю безкоштовна послуга.

Як ми працюємо?

У роботі ми застосовуємо технологію інформаційного моделювання будівель (BIM). Ми вже давно відмовилися від 2D геометрії та працюємо тільки з 3D моделями, застосовуючи у проектуванні лише програмне забезпечення Revit.

Технологія BIM

Технологія BIM

Проектування за цією технологією дозволяє нам грамотно та ефективно організувати робочий процес над вашим будинком.

Спільна робота архітектора, конструктора, інженерів в одній 3D моделі, що значно скорочує кількість помилок;

Швидке опрацювання різних варіантів будинку. Оперативне внесення змін до робочої документації;

Завдяки візуалізації ви відразу бачите екстер'єр будинку. Отримуєте специфікацію всіх необхідних матеріалів перед розробкою документації.

ГОСТи, норми, правила

ГОСТи, норми, правила

Всі наші архітектурно-планувальні рішення проектуються відповідно до СП 54.13330.2016 – Будинки житлові багатоквартирні та СП 55.13330.2016 – Будинки житлові одноквартирні. Навантаження на несучі конструкції будівлі прийнято згідно СП 20.13330.2016. Огороджувальні конструкції будівлі житлового будинку запроектовані відповідно до вимог СП 50.13330.2012 – Тепловий захист будівель.

Розрахунок навантажень та гарантія

Розрахунок навантажень

Розрахунок всіх залізобетонних конструкцій при індивідуальному проектуванні заміського будинку виконується за допомогою програмного комплексу ЛІРА-САПР 2016. Для кожного будинку ми робимо розрахунок найбільш відповідальних конструкцій з метою визначити їхню міцність на сприйняття різних навантажень, прогинів та зусиль. Таким чином ми визначаємо параметри різних елементів та їх перетин.

Архітектурні стилі

Для нас не існує жодних обмежень щодо стилістики. Ми проектуємо котеджі у будь-якому стилі. Тут ми наведемо основні стилістики, в яких останнім часом ми розробляємо заміські приватні будинки.

Замовити проект будинку

Надішліть нам повідомлення і ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Якщо у вас є ескіз від руки, прикріпіть його до повідомлення.

Прикріпити ескіз
 
 

Етапи проектування

1 Договір та ТЗ

На початку складається детальне технічне завдання на проектування та підписується договір.

2 Ескізний проект

Перший етап – опрацювання ескізу. Ви побачите планувальні рішення всіх поверхів та фасади свого майбутнього будинку.

3 Робочий проект

Тільки після погодження ескізного проекту будинку ми розпочинаємо розробку архітектурного та конструктивного розділів.

Необхідна інформація щодо ділянки до початку робіт

Перед тим як розпочати проектування ескізного проекту заміського котеджу нам необхідно розуміти склад ґрунту вашої ділянки, наявність підземних вод, рельєф та метраж ділянки по периметру. Всю цю інформацію ви можете вказати в технічному завданні, яке можна завантажити на цій сторінці.

Геологія

Геологія

Висновок потрібен для розуміння складу ґрунту та глибини ґрунтових вод на вашій ділянці. Ця інформація необхідна для вибору оптимального типу фундаменту та його конструкції.

Топозйомка

Топозйомка

Якщо ваша ділянка має значний перепад висот по плямі забудови, то обов'язково надайте топозйомку. Це допоможе конструктору грамотно пристосувати фундамент під рельєф.

Схема ділянки

Схема ділянки

Для подання повідомлення з метою отримання дозволу на будівництво, посадка будинку просто необхідна. Для цього нам потрібна геометрична схема ділянки розміром по периметру.

Приклад архітектурно-будівельної документації

Архітектурний розділ

Конструктивний розділ

Приклади інженерних розділів

Електротехнічні рішення

Отоплення та вентиляція

Вода та каналізація

Відповіді на ваші часті запитання

Навіщо потрібна робоча документація?

Ви можете почати будівництво маючи на руках лише ескізний проект, що складається з поверхових планів та фасадів з усіма необхідними розмірами. Будувати за ескізом – це дуже відповідальна справа. Такий підхід є сумнівним і вимагає величезної кваліфікації підрядника. Результат у разі може вийти не передбачуваним, т.к. Будівельник у цьому випадку спиратиметься на свій досвід, а не на розрахунки конструктора у вигляді опрацьованих конструктивних вузлів та елементів. Також у будівельника не буде прорахованих під навантаження елементів, розкладки дерев'яних конструкцій та специфікації за матеріалами. Бажаєте грамотно та якісно? Тоді замовте проект свого приватного будинку і ви позбавитеся величезної кількості проблем і отримаєте гарантований результат.

А чи я отримаю те, що хочу?

Якщо ви не впевнені в тому, чи вдасться реалізувати задумане нашим архітектором чи ні, почніть з малого – з ескіз. Не обов'язково оплачувати 50% від усіх робіт із проектування будинку. Досить сплатити лише ескізне рішення. На етапі опрацювання ескізу ви познайомитеся з архітектором і зрозумієте, що вас слухають, пропонують рішення, попереджають про збільшення вартості, якщо справа доходить до обговорення реалізацій божевільних ідей.

Які матеріали, конструктивні рішення застосовувати? На яку площу орієнтуватись, якщо я не знаю вартість будівництва?

У цьому випадку ми опрацьовуємо лише ескіз, зупиняємо процес проектування, робимо розрахунок будівельних матеріалів. У результаті ви отримуєте вартість будівництва із застосуванням різних конструктивних рішень, будівельних та оздоблювальних матеріалів. Коли всі цифри у вас перед очима, вам буде легше ухвалити рішення про площу вашої будови, а також про те, який тип фундаменту, перекриттів і які матеріали закладати в робочу документацію. Ця послуга надається абсолютно безкоштовно!

З чого розпочинається проектування котеджу?

Починати найкраще із заповнення технічного завдання (ТЗ). Питання, які представлені в ТЗ, переважно необхідні для вас. Відповідаючи на запитання, ви чіткіше і ясніше сформуєте свої побажання перед нами як перед виконавцями, а також чіткіше уявіть собі свій дім.

Якими частинами здійснюється оплата?

Оплата провадиться у співвідношенні 50/50. Перший авансовий платіж ви вносите на початок робіт. Остаточний розрахунок після узгодження ескізу. Якщо площа котеджу, вказана в завданні буде відрізнятися від фактичної, проводиться коригування остаточного розрахунку. Для заміських будинків площею більше 400 кв. платіж розбивається на три частини – 30/50/20.

Як ви вважаєте відкриті майданчики?

При індивідуальному проектуванні приватних будинків та котеджів всі відкриті майданчики (тераса, ганок, балкон, навіси) зважають на коефіцієнт 0,5 тільки для розділу АР. Наприклад, якщо їхня сумарна площа дорівнює 50 кв, то ви оплачуєте як за 25 кв. Для розділу КР цей коефіцієнт не враховується.

Візуалізація оплачується окремо?

Ні! 3D-візуалізація включена у вартість проекту, якщо проектування веде наш російський офіс.

Мені потрібний звіт прорахунку всіх навантажень. Чи зробите?

Так, ми готові видати звіт з прорахунком всіх навантажень на такі елементи, як фундамент, перекриття та дах. В даному випадку вартість проектування збільшується в 3-4 рази.

В мене вже є свій ескіз від руки. Ціна проекту зменшиться?

Ні. Наявність ескізу або ескізу від руки не впливає на вартість проектування.

Проектування інженерних мереж потрібно одразу замовляти?

Ні! Інженерні мережі для свого приватного котеджу ви можете замовити на будь-якому етапі проектування або навіть будівництва.